طراحی قالب سایت توسط فتوشاپ

برای اینکه یک سایت را بطرز سریعتری طراحی نماییم ،میتوانیم از فتوشاپ کمک بگیریم و پیش نمایشی از سایت را به مشتری ارائه دهیم تا بتوانیم قبل از ورود به کد نویسی تاییدیه آن را بگیریم.اما این مورد جدای از کد نویسی است . کدهای html, css, javascript  را در فتوشاپ نمیتوان اعمال نمود.

شما میتوانید با شرکت در کلاس آموزش حرفه ای فتوشاپ علاوه بر موارد مورد نیاز برای طراحی قالب ،مواردی چون روتوش حرفه ای و اصلاح تصاویر را نیز فراگیرید.

آموزشگاه حرفه ای فتوشاپ

برای طراحی قالب یک سایت نیاز به نرم افزار فتوشاپ و یک طراح ماهر است که به تمامی جوانب سایت آشنایی دارد ،داریم.این امر جدای از طراحی سایت صورت میپذیرد.

در مثال زیر طراحی قالب با فتوشاپ را برایتان بیشتر باز میکنیم:

فرض کنید در مقابلتان دو فروشگاه لباس وجود دارد که میتوانید از آن ها خرید نمایید.یکی از مغازه ها نور پردازی و طراحی داخلی زیبایی دارد .اما دیگری تاریک و زشت است.شما بعنوان یک مشتری از مغازه ای خرید میکیند که دارای ظاهر زیباتری باشد.

در مورد سایت نیز این مورد صدق میکند.کاربر وراد سایتی میشود که زیباتر است و در آن وقت بیشتری را سپری میکند.

بنابراین توجه به ظاهر سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تنها کد نویسی نیست که در موفقیت یک سایت نقش ایفا میکند.

شما بعنوان یک طراح میتوانید ضمن گذراندن دوره های گرافیک نسبت به گذراندن دوره های طراحی قالب اقدام نموده و بصورت رسمی نسبت به قبول پروژههای طراحی قالب وبسایت اقدام نمایید.دوره های گرافیکی عبارتند از : آموزش کورل ،آموزش نرم افزار ایلاستریتور و دوره آموزشی ایندیزاین

دوره های گرافیک

اهمیت طراحی قالب در موفقیت یک وبسابت:

سلیقه کاربر وکاربر پسند بودن(این مورد بستگی به تجربه طراح گرافیک دارد و بخشی نیز بر طبق نظرات مشتری است)

متناسب با قوانین موتورهای جستجو

مورادی که در طراحی سایت اهمیت دارد:

ظاهر سایت و چیزی که کاربر میبیند و در تعامل با آن است

باطن سایت که منظور همان کد ها است و توسط برنامه نویس انجام میپذیرد.

بخش ظاهری سایت چیزی است که در این مقاله بدان پرداخته ایم و توسط فتوشاپ قابل اجراست و شامل طراحی صفحه اصلی سایت ،صفحات فرعی ،دکمه ها ،شکل متون و … است.

پس از اتمام طراحی ظاهر سایت ، این هنر کدنویس و طراح سایت میباشد که همان طرح را کدنویسی کند و از حالت ایستا به داینامیک و پویا تبدیل نماید.شما میتوانید با شرکت در آموزشگاه طراحی سایت با امور طراحی سایت آشنا گردید.

انتقال طرح و قالب طراحی شده با نرم افزار فتوشاپ به صفحه وب :

انتقال قالب طراحی شده با فتوشاپ به صفحه وب سخت ترین و مهم ترین بخش است و برای انجام اینکار هم میتوانید از سایت های مختلفی که در این زمینه وجود دارد استفاده کنید و هم خودتان اینکار را انجام دهید.

آموزشگاه فتوشاپ عکاسی