لیوان های تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی یکی دیگر از محصولاتی است که همیشه به طور روزانه از ان استفاده می شود. به همین در معرض دید همه است. اگر شما صاحب شرکتی هستید و میخواهید یک تبلیغات موثر داشته باشید، میتوانید از لیوان تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کنید. مشخصات و برند تجاری خود را بر روی لیوان تبلیغاتی چاپ کرده و به کارکنان خود هدیه دهید تا تمامی مراجعه کنندگان شاهد یکپارچگی کارمندان باشند.

انواع لیوان های تبلیغاتی :

لیوان تبلیغاتی را در دسته بهترین هدایای تبلیغاتی قرار داده اند. انواع لیوان های تبلیغاتی را به دسته تقسیم کرده ایم : لیوان یخی ، لیوان پلاستیکی ، لیوان سرامیکی

لیوان یخی : لیوان های یخی دارای مدل های متنوع و مختلفی هستند که دارای ابعاد متفاوتی اند. بر خلاف باور مردم لیوان های یخی مات هیتند و حالت شفافی ندارند. طرح روس لیوان از طریق چاپ کوره انجام میشود. از مزایای این نوع چاپ این است که با شست و جو و یا حتی خراشیدگی طرح روی لیوان پاک نمیشود. شما میتونید لوگو و یا نام برند و شماره تماس خود را بر روی این لیوان ها چاپ کنید.

لیوان سرامیکی : لیوان های سرامیکی فقط دارای یک رنگ هستند که سفید است. لیوان های سرامیکی همان ماگ هستند. لیوان های سرامیکی هم با چاپ کوره انجام میشود که هم میتوان طرح مورد نظر را در یک طرف و یا در هر دو طرف لیوان چاپ کرد. این امر کاملا سلیقه ای است.

لیوان پلاستیکی :لیوان های پلاستیکی هم دارای رنگبندی های متفاوت است هم دارای ابعاد متنوعی است. لیوان های تبلیغاتی را هم میتوان به صورت تک سفارش داد و هم به همراه زیر لیوانی. لیوان های پلاستیکی دارای دو نوع ساده و موج دار است. بر روی لیوان پلاستیکی از چاپ سابلیمیشن استفاده میکنند به همین دلیل رتگ های زیادی را میتوان استفاده کرد.