منازل کوچک را چگونه دکوراسیون کنیم؟

اگر در خانه ای زندگی می کنید که متراژ کوچکی دارد، حتما به مشکل دکوراسیون داخلی برمیخورید. کسانی که خانه های کوچکی دارند، میخواهند طرز چینش وسایل به گونه ای باشد که از تمامی فضا به بهترین شکل استفاده شود. به گفته طراحان داخلی، دکور کردن خانه های کوچک کمی سخت است. اما طراحان داخلی بهترین شرکت دکوراسیون داخلی توانسته اند تا خانه های کوچک را به بهترین نحو دکور کنند. قصد داریم در ادامه مقاله شما را با نکاتی مهم در خصوص دکوراسیون داخلی منازل کوچک اشنا کنیم.

اگر تمایل به استفاده از میز ناهارخوری را دارید ما به شما میز های ناهار خوری با مدل مشتطیل را پیشنهاد میدهیم. برای میز های مستطیلی مدل های بسیاری وجود دارد که بهترین آن میز هاییی با صندلی های نیکت مانند است. این میز ها فضای کمتری را نسبت به سایر مدل ها اشغال میکند.

اولین نکته ای که بسیار مهم است و شما باید حتما در نظر بگیرید، این است که برای خانه های کوچک هیچگاه نباید مبا های استیل بزرگ و یا مبل های حجیم تهیه کرد. بهترین مدل مبلمان برای این خانه ها مدل ال مانند است.

طراحان داخلی حرفه ای همیشه تاکید میکنند که برای خانه های کوچک فرش های بزرگ نباید تهیه کرد. میتوانند از کفپوش هایی مانند پارکت و یا سرامیک استفاده کنند تا دیگر لازم نباشد کل فضای خانه را فرش کرد.

سعی کنید ا رنگ های روشنی مانند سفید استفاده کنید. رنگ سفید فضای داخلی را بزرگ تر نشان میدهد. برای اینکه فضای خانه را از حالت کسالت باری درآورید میتوانید از ترکیب رنگ های دیگر در کنار سفید استفاده کنید. از نظر طراحان داخلی رنگ هیا زرد و سرمه ای میتوانند بهترین ترکیب رنگ را ایجاد کنند.

در مقالاتی دیگر درباره معرفی گیاهان مناسب دکوراسیون داخلی و همچنین شناخت انواع سبک دکوراسیون داخلی مفصل توضیح دادیم. پیشنهاد میکنیم این مقالات را از دست ندهید.