فراگیری طراحی سایت چگونه است(قسمت اول)

همانگونه که مستخضر هستید در جامعه امروز هر شخص و کسب و کاری نیاز به داشتن یک ویسایت دارد بنابراین به طبع آن نیاز به زراحان سایت نیز در جامعه افزایش پیدا میکند.
اما اگر به عنوان یک فرد مبتدی ،تصمیم دارید وارد این وادی گردید لازم است تا با مسیر پیش رو و مواردی که برای آموزش طراحی سایت نیاز دارید را بدانید تا با آمادگی بیشتری قدم در این راه نهید.
قبل از هر چیز لازم است تا بدانید که یک شبه نمیتوان طراح سایت شد و لازم است تا حداقل ۴ -۵ ماه را برای این موضوع صرف نمایید .

با ثبت نام در بهترین آموزشگاه کامپیوتر میتوانید شانس خود را برای استخدام شدن در حوزه کامپیوتر افزایش دهید.

پیش از هرچیز لازم است تا برای ورود به عرصه آموزش طراحی سایت ،پیش نیازهایی را داشته باشید.این موارد عبارتند از :
۱٫ سعی نمایید طراحی سایت را از سنین پایین تر آموزش ببینید .هرچه سن شما کمتر باشد ،تجربیاتی که پیش از ورود به بازار کار بدست خواهید آورد ،بیشتر خواهد بود.
۲٫ آشنایی با زبان انگلیسی تا حدی که مفاهیمی چون کلماتی که در بدنه کدها استفاده میشوند را درک نمایید.کلماتی چون header ,footer ,background ,tag, color و …(میبینید که منظور از آشنایی با زبان انگلیسی به معنای آشنایی تخصصی نیست و درک مفاهیم کلمات کافی است)
۳٫ داشتن روحیه جستجو و حل مسائل .علاوه بر این در صورتیکه روحیه جنگجو ندارید بهتر است وارد این عرصه نشوید زیرا در مسیر طراحی سایت و مقابله با کدها نیاز دارید با خطاها و پیدا کردن راه حل برای آن ها دست و پنجه نرم نمایید .

کلاس های آموزش icdl در حال برگزاری در آموزشگاه پرتو میباشد.

با توجه به دنیایی که در آن زندگی میکنیم و رشد روز افزون تکنولوژی ،به روز بودن در زمینه نرم افزارهای و تکنولوژی از اهمیت زیادی برخوردار است.در صورتیکه با ابعاد برنامه نویسی و محیط های آن آشنا باشید ،قطعا میتوانید به درستی پا در این مسیر نهید و طراحی سایت برایتان جذاب تر و آسان تر خواهد بود.
برای انتخاب ابزار برنامه نویسی دو نوع انتخاب دارید : text editorها و IDEها.
هر کدام از این دو مورد مزایا و معایبی دارند که لازم است برنامه نویس با توجه به نیاز خود یکی از این موراد را انتخاب نماید .

آموزش حرفه ای فتوشاپ را از آموزشگاه پرتو بخواهید.

هاست و دامین مناسب :
دامین نام وبسایت شما است که در اکثر مواقع با نام برند شما هم خوانی دارد.هاست نیز به بستری میگویند که سایت شما از آن استفاده میکند تا اطلاعات را در آن بستر به کاربر نمایش دهد.

ویرایشگرهای کد نویسی :
برای نوشتن کدها نیاز به بستری دارید تا داخل آن کدهای بدنه سایتتان را بنویسید .بدین منظور متیوانید حتی از ادیتور NOTEPAD نیز استفاده نمایید اما دیگر امکاناتی چون تغییر رنگ ،هایلایت ،تشخیص خطا ،فرمت بندی و … خبری نیست.
با انتخاب بستری مناسب میتوانید لذت کدنویسی را برای خود بیشتر نمایید.در ادامه به ذکر چند مورد از محیط های برنامه نویسی میپردازیم

آموزشگاه جاوا اسکریپت
• Notepad++
• PhpStorm
• Microsoft Visual Studio
• Adobe Dreamweaver
• Microsoft Expression Web

• NetBeans

نرم افزارهای گرافیکی :
در زمینه فرانت اند یکی سایت ،برنامه نویسی فرانت اند با طراحی رابط کاربری آن تفاوت دارد.بنابراین باید برنامه نویس بتواند طرح گرافیکی که طراح فرانت اند طرح ریزی کرده است را به کد تبدیل نماید .بدین منظور لازم است تا ابتدا ایده و یا طرح مورد نظر مشتری را در یک نرم افزار گرافیکی مانند فتوشاپ پیاده سازی نمایید و پس از تایید طرح آن را به کدها تبدیل نمایید .ببه این شکل میتوانید وقت خود را برای زمانی ذخیر کنید که میخواهید کد نویسی نمایید و پیش از اضافه کاری تاییدیه از مشتری خود دریافت نمایید

کلاس آموزش وردپرس بهترین انتخاب برای آموزش cmsهای آماده است